Future LED University – Toruń 2011

Posted on Posted in Uncategorized, Wydarzenia

W dniu 12 kwietnia 2011 roku w Hotelu „Mercure Helios”
w Toruniu odbyło się seminarium „Future LED University 2011” zorganizowane przez Future Electronics Polska sp. z o.o., globalnego dystrybutora układów elektronicznych oraz NXP Semiconductors, wiodącego producenta układów półprzewodnikowych.

Seminarium przeznaczone było przede wszystkim dla projektantów urządzeń oświetleniowych, zarówno wykorzystujących technologię LED dużej jasności, jak również tych, którzy stosują klasyczne źródła światła. Do udziału zaproszeni zostali także projektanci układów zasilających oprawy oświetleniowe oparte o LED dużej jasnoś­ci. Podczas seminarium mieliśmy okazję zapoznać się z praktycznymi przykładami wykorzystania narzędzi wspomagających proces projektowania nieza­wod nych, LED-owych systemów oświetleniowych oraz z nowoczesnymi i energooszczędnymi źródłami światła, jakimi są współczes­ne elementy LED dużej jasności produkowane przez firmę Philips Lumileds.

Poniżej kilka zdjęć z seminarium.