Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2015!

Posted on Posted in Uncategorized

W dniach 28-29.03 2015 r. w Gmachu Głównym odbyły się Dni Otwarte PW.
Jesteśmy jednym kołem spośród sześciu wyróżnionych, które dostały własne stanowiska.

Wystawa ta była zorganizowana w celu przedstawienia przyszłym studentom oferty naukowej wszystkich wydziałów PW. Mieliśmy także za zadanie pokazać licealistom czym zajmujemy się poza planowymi zajęciami.

Nasze koło zaprezentowało kilka projektów były to m.in. roboty (Lego, RoboRobo i Follow Liner), stanowisko do badania czujników parkowania oraz lampa dedykowana do oświetlania przejść dla pieszych.

Stanowisko KNEST-u cieszyło się dużym zainteresowaniem przyszłych studentów. Odpowiadaliśmy na wszelkie pytania oraz zachęcaliśmy do wstąpienia w szeregi Politechniki Warszawskiej.

Z pewnością z niejedną osobą spotkamy się już za pół roku na naszym wydziale a także i w kole. :)